Koronavirüse Karşı Başlatılan Kampanyadaki Toplam Bağış Miktarını Duyurdu!

Koronavirüs (coronavirüs) salgını, Türkiye'de de etkisini sürdürüyor. Salgının olumsuz etkilerini en aza indirebilmek için Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Dayanışma Kampanyası başlatıldığını duyurmuştu. Koronavirüs salgınına karşı başlatılan kampanyaya yapılan toplam bağışı İletişim Başkanı Fahrettin Altun açıkladı.

Tüm dünyayı diken üstünde tutan koronavirüs (coronavirüs) salgınından Türkiye de nasibini aldı. Salgının olumsuz etkilerini en aza indirebilmek için Cumhurbaşkanı Erdoğan bir kampanya başlatıldığını duyurmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattığı kampanya, Milli Dayanışma Kampanyası olarak ifade edildi. Bu kapsamda birçok kamu kurum ve kuruluşu ile özel sektörden, kampanyaya destek yağdı. Konuyla ilgili kampanyaya yapılan toplam bağışı ise İletişim Başkanı Fahrettin Altun açıkladı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, kampanyaya tapılan toplam bağışı sosyal medya hesabından açıkladı. Başkan Altun, yaptığı paylaşımda: “Cumhurbaşkanımızın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ çağrısıyla başlattığı milli dayanışma kampanyamızda şimdiye kadar 552.529.912? toplandı. Kampanyamızla ilgili tüm bilgileri http://bizbizeyeteriz.gov.tr sitesi aracılığıyla milletimize sunuyor, şeffaf iletişim politikamızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.