Koronaya yakalanan hemşireden acı haber

Tüm dünyada milyonlarca insanın ölümüne sebep olan koronavirüs Türkiye’de etkisini sürdürüyor. Salgın sürecinin kahramanlarından ParkHayat Hastanesinin başhemşiresinden kötü haber geldi.
Koronaya yakalanan hemşireden acı haber

Milyonlarca insanın ölümüne sebep olan koronavirüs Türkiye’de etkisini sürdürüyor. Mart ayında ilk vakanın görülmesiyle ülkede tedbirler art ardına gelmişti. Vaka sayılarının azalmasıyla tedbirler azalmaya başlamıştı. İnsanların kurallara uymamasıyla birlikte ülke genelinde vaka ve ölüm sayıları tekrardan artmaya başladı.
Ölümcül koronavirüs salgınına karşı tekrardan Türkiye’de alınan önlemler sıklaştırılıyor. Ancak yapılan tüm uyarı ve önlemler dikkatsizlik ve umursamazlık nedeniyle sonuçsuz kalıyor. Bu süreçten en çok sağlık çalışanları etkileniyor.
Bir sağlık çalışanından da acı haber geldi. Kütahya Parkhayat hastanesinde görev yapan Başhemşire Nuran Arslan koronavirüse yenik düştü.

Alınan bilgilere göre Arslan daha öncede Afyon, Akşehir hastanelerinde Başhemşirelik görevlerinde bulunduğu öğrenildi.
Afyonkarahisar Park Hayat Hastanesinden sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada “Kütahya PARKHAYAT Hastanemizin Değerli Başhemşiresi Nuran ARSLAN’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz” ifadelerine yer verdi.Koronaya yakalanan başhemşireden acı haber

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.