Kül Şarkısının Klibine İlginç Çözüm

Başarılı sanatçı Merve Özbey’den ilginç klip fikri geldi. Merve Özbey, koronavirüsün bulaşıcı etkisi dolayısıyla ertelediği ‘Kül’ şarkısının klibine yaratıcı bir çözüm buldu.

İnstagram hesabı üzerinden hayranlarına duyuran Özbey, telefonlarını yan tutarak Kül şarkısına çekecekleri videoları kendisine paylaştığı mail üzerinden göndermelerini istedi.

Gelen videolarla güzel bir klip oluşturacaklarını ifade eden Özbey yaratıcı projeyi, “Biliyorsunuz albümümüzde bir çok kliplenmemiş şarkı var. Eğer koronavirüs gelmemiş olsaydı sıradaki klibimizi ‘Kül’ şarkısına çekecektik. Bir şekilde evlerde kalma ve sosyal mesafeyi koruma sebebimiz aslında hayatta kalmaya çalışmak, umudumuz var ve çabalıyoruz. Bu zor günleri de birlikte umutla atlatalım istiyoruz. ‘Kül’ şarkısına telefonu yan tutarak çekeceğiniz videoları aşağıdaki mail adresine gönderirseniz, hep birlikte ‘Kül’ şarkısına klip çekmiş olacağız. Şimdiden tüm videolar için teşekkür ederim.” notuyla paylaştı.View this post on InstagramDikkat; Önemli not! TELEFONLARI YAN TUTARAK VIDEOYU CEKMENIZ BIZIM ICIN COK ONEMLI:) kulklip@gmail.com

A post shared by Merve Özbey Koçak (@merveozbeyofficial) on

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.