Lider’den Derici’ye cevap gecikmedi

Şahin, eski ilişkileri hakkında samimi açıklamalar yaptı. Açıklamalardan sonra Derici ve Lider arasında bir gerilim oluştu.
Lider'den Derici'ye cevap gecikmedi

Müzik kariyerine 2012 yılında “Bensiz Yapamazsın” şarkısıyla başladı. İlerleyen yıllarda çıkardığı “Kalbimin Tek Sahibine” adlı şarkısıyla üne kavuştu.

2014 yılında Rıza Esendemir ile evlenen Derici 2016 yılında boşanmışlardır.Boşandığı yıl içinde Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşadığı gündeme gelmişti.

Şahin ve Derici arasındaki aşk ilişkisi uzun sürmedi ve kısa bir zamanda ayrıldılar.Şahin, eski ilişkileri hakkında samimi açıklamalar yaptı.

Şahin, İrem Derici için “İrem her şeyden önce çok iyi bir arkadaş. Ben yaşadığım ilişkileri zaten öncelikle arkadaşlık üzerine kuruyorum. Önce iyi arkadaş olmalı, birbirimizi iyi dinlemeli, birbirimize emek vermeliyiz. İrem de böyle bir kadın. Onunla çok güzel bir birlikteliğimiz oldu. 1 sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu, güzel hatırlıyoruz birbirimizi.” diye konuştu.Açıklamanın ardından İrem Derici twitter hesabından yaptığı paylaşımla  “O zor hatırladığın ilişki sayesinde veriyorsun o röportajı da haydi neyse” diye laf çarptı.

Lider'den Derici'ye cevap gecikmedi

Eski sevgilisi Lider Şahin’den cevap gecikmedi. Şahin, Instagram sayfasında paylaştığı 1986 yılına ait gazete küpürü ile eski sevgilisine ‘sen yokken de ünlüydüm’ mesajı verdi.

Lider'den Derici'ye cevap gecikmedi

Lider'den Derici'ye cevap gecikmedi

 

 Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.