Milletvekili Eroğlu Afyonkarahisar’a geliyor

Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun hafta sonu programı belli oldu. Eroğlu hafta sonu Afyonkarahisar’ın ilçelerinde bazı programlara katılacağı açıklandı.
Milletvekili Eroğlu, bugün Afyon'da

Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu hafta sonunu Afyonkarahisar’da geçirecek.
Eroğlu’nun Afyonkarahisardaki yapacağı ziyaret şu şekildedir:

Eroğlu’nun Programı cumartesi saat 11.00’de “AK Parti Hocalar İlçe Kongresi” ne katılmasıyla başlayacağı öğrenildi.Cumartesi yoğun programa sahip olan Eroğlu daha sonra 14.30’da AK Parti Kızılören İlçe Kongresi’nde yapılacak olan programa katılacak.

Eroğlu’nun günün sonunda Emirdağ’da hayırsever Av.Özcan Halaç tarafından yaptırılan Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin açılışına katılacağı öğrenildi.Açıklanan bilgilere göre koronavirüs salgını kapsamında önlemler alınarak düzenlenecek açılış programına Prof.Dr. Eroğlu’na, Afyonkarahisar Valisi, Milletvekilleri ve bürokratların eşlik edeceği bildirildi.

Eroğlu’nun programı 14.00’ da gerçekleşecek olan AK Parti Dinar İlçe Kongresi’ne yapacağı ziyaret ile son bulacağı öğrenildi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.