Milletvekili Eroğlu ile Vali Çiçek’in masa tenisi maçı nefes kesti

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ile Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, masa tenisinde kapıştı. İkilinin mücadelesi nefes kesti, gençlere taş çıkarttılar.
Milletvekili Eroğlu ile Vali Çiçek'in masa tanesi maçı nefes kesti

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, ve Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Şuhut’ta bazı inceleme ve ziyaretlerde bulundu.
İlk ziyaretlerini ilçe genelinde yapımı devam eden Kadın Kültür Evine ziyarette bulunan Eroğlu ve Çiçek, merkezde inceleme yaptı.Kadınlarla sohbet eden Eroğlu, Kadın Kültür Evi hakkında Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz ve eşinden bilgiler aldı.
Eroğlu ve Vali Çiçek, kadın kültür evinde bulunan çocuk odasında resim yapan çocuklarla sohbet ederek, çalışmalarını izledi.
Spor salonu, kütüphane ve sosyal alanları çok beğenen ikili, daha sonra masa tenisinde karşılıklı maç yaptı.
Vali Çiçek ve Eroğlu’nun masa tenisi maçı ziyarette bulunan protokolün de büyük beğenisini topladı. Milletvekili Eroğlu ile Vali Çiçek'in masa tanesi maçı nefes kesti
72 yaşındaki Eroğlu’nun kendisinden 30 yaş daha genç 42 yaşındaki Vali Çiçek’e zor anlar yaşatması kameralara yansıdı.Milletvekili Eroğlu ile Vali Çiçek'in masa tanesi maçı nefes kesti

Maçı her iki tarafta beraberlikle sonlandırdı. Milletvekili Eroğlu ile Vali Çiçek'in masa tanesi maçı nefes kestiVali Çiçek ve Eroğlu daha sonra Şuhut Belediye Başkanlığı tarafından hayata geçirilecek Şuhut Keşkek Evi’nin inşaatını gezerek inceleme de bulundu.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.