Milli Dayanışma Kampanyası’na Bir Destek de Afyonkarahisar’dan!

Tüm dünyaya korku salan koronavirüs (coronavirüs) salgını ile Türkiye de mücadele ediyor. Ölümcül salgınla mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Dayanışma Kampanyası başlattığını duyurdu. Kampanyaya bir destek de Afyonkarahisar Belediyesi'nden geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Milli Dayanışma Kampanyası başlattığını duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tüm siyasi partilerin teşkilat mensuplarına, belediye başkanlarına ve bürokratlara yaptığı bağış çağrısına bir destek de Afyonkarahisar’dan geldi. Kampanyaya Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bir aylık maaşı ile beraber AK Parti gurubuna mensup Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte 80 bin TL’lik bağışta bulundu.

Başkan Zeybek, Türkiye’nin dört bir tarafında ve Afyonkarahisar’da ekonomik anlamda zor günler yaşayan vatandaşlara destek olmak adına başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’nı sonuna kadar desteklediklerini belirterek: “Millet olarak birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla hareket ettiğimiz zaman nice zorlukları hep birlikte aştık, bugünde dünya genelinde global bir tehdit haline dönüşen ve çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine yol açan korona virüs salgını karşısında yine dayanışma ve kenetlenme ruhuyla hareket etmemiz gerekmektedir. Bu vesileyle partimize mensup Belediye Meclis Üyelerime desteklerinden dolayı teşekkür ederim’’ ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.