Niyazi Akgedik, koronavirüse yakalandı

Ölümcül koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada olduğu gibi Afyonkarahisar'da da vatandaşlar diken üstünde duruyor. Edinilen bilgilere göre Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesine bağlı Yaylabağı Belde Başkanı Niyazi Akgedik, koronavirüse yakalandı.
Niyazi Akgedik, koronavirüse yakalandı

Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, koronavirüs ile ilgili köşe yazısında, 1 Ekim’de Afyonkarahisar’da hastanede yatan vaka sayısının toplam 223 olduğunu belirtmişti. Güzbey’in yazısının devamında; yoğun bakımda yatan hasta sayısı 71, entübe hasta sayısı 22, Covid-19 ile ilişkili yatan şüpheli vaka sayısı toplam 305 olarak ifade edilmişti. Afyonkarahisar’da pozitif vaka sayısı bin 960 iken en fazla vakanın merkezde tespit edildiğine değinilmişti.

Edinilen bilgilere göre evli ve 3 çocuk babası, Yaylabağı Belde Başkanı Niyazi Akgedik de koronavirüse yakalandıNiyazi Akgedik kimdir?

Niyazi Akgedik, 1983 yılında Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde doğdu. 2007-2012 tarihleri arasında İhsaniye Yaylabağı Belde Başkanlığı yaptı. 2012-2014 yıllarında da AK Parti İhsaniye ilçe yönetiminde görev aldı. 2014 Yerel Seçimler’inde Yaylabağı Belediye Başkan aday adayı oldu.

Niyazi Akgedik, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Afyonkarahisar İhsaniye Yaylabağı Belediye Başkan Adayı oldu.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.