Ölüm, yaşlı adamı kahvaltı masasında yakaladı

Ölüm yaşlı adamı kahvaltı için oturduğu masada yakaladı.Uzun süredir haber alınmayan adam eşinin ihbarı üzerine evinde ölü bulundu.

Afyonkarahisar’da yaşlı bir kişi evindeki kahvaltı masasında otururken ölü bulundu. Yaşlı adamın evde tek başına olduğu ve Konya’dan dönen eşinin yaşlı adama ulaşamaması üzerine polis ekiplerine haber vermesiyle bulundu. Olay yerine gelen  polislerin yaşlı adamın cansız bedenine ulaştığı öğrenildi. Olay bugün Nazmi Saatçi Mahallesi,Mine Camii yani 588. sokaktaki evde meydana geldi. Sağlık ekiplerinde edinilen bilgilere göre, İ.Y (80) yaşlı vatandaş kahvaltı yapmak için evindeki  kahvaltı masasına oturduğu esnada boğazına kaçan bir yiyecek parçası nedeniyle boğularak hayatını kaybettiği öğrenildi.

İ.Y’nin bu sabah Konya’dan dönen eşi anahtarı olmadığı için kapıyı çalması üzerine cevap alamayınca camiye gittiği düşüncesiyle komşusunda bir süre bekledi. Daha sonra tekrar kapıyı çalması üzerine yanıt alamayınca polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen güvenlik güçleri belediye itfaiyesinden yardım alarak evin kapısı açıldı. İçeriye girdiklerinde İ.Y’nin hareketsiz durduğunu gören polis ekipleri  durumu  112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri İ.Y’nin hayatını kaybettiği belirlendi. İncelemelerinin ardından İ.Y’nin boğazına takılan bir yiyecek nedeniyle boğularak hayatını kaybettiği öğrenildi. 

  

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.