Ömür boyu mutluluğa evet dediler

Megabirlik Medya Başkan Vekili İş Adamı Adnan Demirel’in kızı Seda Demirel, hayatını iş insanı Tolgahan Ayyıldız ile birleştirdi. Akrones Otel’de gerçekleşen görkemli düğün törenine Afyonkarahisar’ın önde gelen iş adamları ile siyasiler katıldı.
Ömür boyu mutluluğa evet dediler

Ömür boyu mutluluğa evet dediler

Adnan Demirel ve Emine Demirel çiftinin avukat kızı Seda Demirel hayatını Zakire-Necmettin Ayyıldız çiftinin oğlu iş adamı Tolgahan Ayyıldız ile birleştirdi. Akrones Termal Otel’de yapılan görkemli düğün törenine Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kütahya Belediye Başkanı Âlim Işık, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Tahir Alan, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İş Adamı Şuayp Demirel, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, ATSO Meclis Üyeleri, Afyon ve İscehisar iş dünyasının etkin isimleri bürokrasi camiası, mermercilik sektörünün temsilcileri ve siyasi kuruluşların temsilcileri, Demirel ve Ayyıldız aileleri ile yakınları katıldı.Nikahı başkan Zeybek kıydı 

Ömür boyu mutluluğa evet dediler
Genç çiftin nikâhını Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek kıydı. Çiftin nikâh şahitliklerini Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Kütahya Belediye Başkanı Âlim Işık, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Tahir Alan yaptı.

Serkan Kaya şarkılarıyla geceye renk kattı 

Ömür boyu mutluluğa evet dedilerÇift davetliler ve şahitlerin önünde bir ömür mutluluğa evet diyerek yeni bir hayata adım attı. Seda ve Tolgahan çifti alkışlar eşliğinde ilk dansını coşkuyla yaptı. Ayrıca düğün töreninde ünlü sanatçı Serkan Kaya sahne aldı. Kaya 2 saat boyunca davetlilere müzik ziyafeti çekti. Misafirler sosyal mesafe ve maske kurallarına uyum sağlayarak törene katılım sağladılar.

Ömür boyu mutluluğa evet dediler Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.