Öncelik vatandaş memnuniyeti

Afyon’daki muhtarlarla bir araya gelen Vali Çiçek, muhtarlara vatandaşlara hizmet etme noktasında bazı tavsiyelerde bulunarak vatandaşların huzur ve memnuniyetinin her şeyin önünde ve üzerinde olduğunu söyledi.
Öncelik vatandaş memnuniyeti

Vali Gökmen Çiçek, merkez mahalle muhtarlarıyla toplantıda bir araya geldi. Toplantıda muhtarların istek talep ve şikayetlerini dinleyen Vali Gökmen Çiçek, sorunların çözüm noktasında ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi. Toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, ilgili kurum müdürleri ve merkez mahalle muhtarları katıldı.

Hepimiz bir aileyiz

Muhtarlığın her dönemde önemini koruduğunu, devletin vatandaşa uzanan eli olduğunu belirten Vali Gökmen Çiçek: “Bizler, hepimiz bir aileyiz. Sorunlarımızı da bir aile ortamındaymışız gibi çözmeliyiz. Sevgi ve saygıyı eksik etmeyelim. Sorunları bu şekilde daha doğru çözeceğimize inanıyorum. Elimden geldiğince sizlerin taleplerine çözüm bulmaya çalışacağım. Vatandaşlarımızın huzuru ve memnuniyeti her şeyin üzerindedir” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.