Protokol’den Güral Porselen’e Ziyaret

Türkiye’nin alanında dünya lider markası olan Güral Porselen, Kütahya’daki üretim merkezinde, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser'i ağırladı.

Komşu ilde Güral Porselen fabrikalarını ziyaret eden Afyonkarahisar protokolünü, Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güral, Yönetim Kurul Üyesi Ali Güral ve İcra Kurulu Başkanı Naci Pekcan ile birlikte ağırladı. Ziyarette özellikle bölgenin termal turizminin bugünkü durumu ve geliştirilmesi, Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde kurulan Zafer Organize Sanayi Bölgesi’nin gelişimi yönündeki fikirler dile getirildi.

Türkiye’nin Sanayisine Büyük Katkı Sağlıyor

İsmet Güral, Afyonkarahisar protokolüne nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Yerli ve milli üretimin son dönemde yaşanan ekonomik gelişmelerden sonra daha fazla önem kazandığına dikkat çeken Afyonkarahisar heyeti, Güral Porselen ve Güral Vitrifiye’nin Türkiye’nin sanayisine büyük katkı sağladığını belirtti. Güral Premier Otelleri’nin de Türk turizmindeki yerinin önemine değinen Afyonkarahisar heyeti, İsmet Güral’a, ailesine ve çalışma arkadaşlarına başarılarının devamını diledi. Afyonkarahisar heyeti, Güral Porselen ziyaretinden sonra Kütahya’dan ayrıldı.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.