ATSO Başkanı Serteser: Giresun’un acısını paylaşıyoruz. Başımız sağ olsun

ATSO Başkanı Hüsnü Serteser bir mesaj yayımlarak Giresun'da meydana gelen sel felaketi sonrası bölge halkının yanında olduklarını belirtti ve baş sağlığı diledi.

Giresun ve ilçelerinde önceki gün etkili olan şiddetli yağışlar sonrası yaşanan sel felaketi büyük ölçüde maddi zarara ve can kayıplarına yol açmıştı. Yaşanan felakette 3 askerimiz şehit olurken 4 vatandaşımızda hayatını kaybetmiş, toplamda 8 kişiyi kaybetmiştik.

Devlet birimlerinin Giresun ve ilçelerinde felaketin yaralarının sarılması için çalışmaları devam ederken, yurdun dört bir tarafından felaket ile ilgili gerek Giresun halkına geçmiş olsun mesajları gerekse de hayatını kaybeden vatandaşlarımıza baş sağlığı mesajları yağıyor.Afyon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser’de bir mesaj yayımlayarak yaşanan felakette bölge halkının acısını paylaştı. Serteser mesajında ..

“Giresun’da meydana gelen sel felaketinde şehit düşen askerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyor, kayıpların bir an önce bulunmasını temenni ediyorum…
Milletimizin başı sağ olsun..” dedi. 

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.