Şeyma Subaşı, tepkilere cevap vermekte gecikmedi

İzmir depreminde şu ana kadar 83 vatandaşın hayatını kaybetti. Türkiye'nin yüreği ağzında beklediği günlerde, Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabından Cadılar Bayramı'nı kutladığı görüntülere ise tepki yağdı.
Şeyma Subaşı tepkilere dayanamadı

İzmir’de meydana gelen 6,6’lık depremin ardından tüm Türkiye tek yürek oldu. Bu sırada tatiline devam eden, sürekli partilerde olan ve bol bol story atan Şeyma Subaşı’ya tepki yağdı.

Subaşı, Cadılar Bayramı için düzenlenen partiye katılıp sosyal medya hesabından üst üste paylaşımlar yaptı. Kısa sürede tepkilerin büyüdüğünü gören Subaşı: “Ben, depremde yara alan insanların acısına ortak olmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum” dedi.Sessizce yapıyorum

‘Yardımlarımı bağıra çağıra değil de sessizce yapıyorum’ diyen Subaşı: “Kişisel hesabımda yaptığım paylaşımlardan hareketle duygularımın ölçülmeye kalkılması kadar üzücü bir şey varsa o da insanların acısından şahsıma atıfta bulunarak nemalanmaya çalışılması. Herkesin hayatını ve en önemlisi duygularını nasıl ve ne şekilde yaşadığının tartışılmaması gerektiğine inanıyorum. Ben depremde yara alan insanların acısına biraz olsun ortak ihtiyaçlarına ise destek olmak için elimden geleni yapmaya devam ediyorum. Fakat bunu her fırsatta bağırarak değil olması gerektiği gibi sessizce yapıyorum. Enerjimizi faydalı şeylere çevirelim. En azından böyle zamanlarda enerjimizi daha faydalı şeylere çevirebilecekken birbirimizi yargılamak için çabalamasak keşke” açıklamasında bulundu.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.