Son dakika… Afyonkarahisar İGM üyesinden acı haber geldi

Milyonlarca insanın ölümüne sebep olan koronavirüs Türkiye’de can alamaya devam ediyor. Bir acı haberde Afyonkarahisar İl Genel Meclis üyesinden geldi.
Son dakika... Afyonkarahisar İGM üyesinden acı haber geldi

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan milyonlaraca insanın ölümüne sebep olan koronavirüs salgını Türkiye’de Mart ayında görülmüştü. İlk vakanın görülmesiyle birlikte alınan tedbirlere ve yasaklara rağmen bugüne kadar 12 binin üzerinde insanın ölümüne sebep oldu.  Ülkenin dört bir yanından acı haberler gelmeye devam ediyor. Bir acı haber de Afyonkarahisar İl Genel Meclis üyesinden geldi.

Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Burhanetttin Çoban, Kasım ayı toplantılarının açılış konuşmasında Akkaya’nın koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde tedavi gördüğünü açıklamıştı.Koronavirüse yakalanan Afyonkarahisar İl Genel Meclisi İbrahim Akkaya’dan acı haber geldi.

Hastanede tedavi gören Akkaya koronavirüse yenik düştü.Alınan bilgilere göre Akkaya’nın İscehisar İlçesine bağlı Seydiler Beldesinde Belediye Başkanı olarak görev yaptığı ve şuanda ise İscehisar’ın AK Parti İl Genel Meclis üyesi olduğu öğrenildi.

 

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.