Suça ve suçluya geçit yok

Afyonkarahisar emniyeti, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri İzmir’den Afyonkarahisar’a uyuşturucu madde sevkıyatına 'dur' dedi.
Eski Ege Ordusu Komutanı yeniden gözaltına alındı

Afyonkarahisar Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda, İzmir’den Afyonkarahisar’a uyuşturucu madde sevkıyatı olacağı tespit edildi.

Şahısların S.B. ve A.S. olduğunu belirleyen ekipler, İzmir Yolu Bölge Trafik Şube Müdürlüğü karşısında uygulama noktası oluşturarak şüpheli aracı durdurmak istedi.Şahıslar, araç uygulama noktasında dur ihtarlarına uymayarak kaçmaya başladı. Kovalamaca sonucu araç ve şahıslar Yeşilyurt Mahallesi’nde yakalandı.

Ayrıca kovalamaca sırasında aracın kaçış güzergahında bulunan devlet hastanesi karşısı arasında yere atılmış halde poşet içerisinde uyuşturucu hap ele geçirildi.Konu ile ilgili olarak her iki şahıs da uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı. Öte yandan araç sürücüsü hakkında trafik yönünden gerekli idari işlemler de gerçekleştirildi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.