Tüm mermer ihtiyacını karşılamaya hazırız

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tüm mermer ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olduklarını söyledi.
Tüm mermer ihtiyacını karşılamaya hazırız

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Yerel Yönetimlerden Sorumlu Danışmanı ve İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ile İBB Mahalli İdareler Koordinatör Yardımcısı Osman Cayak, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i ziyaret ettiler.

İşbirliği yapılacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatı doğrultusunda Belediye Bütçesinin %1’inin Anadolu’daki belediyelere kullanılması amacıyla siyasi görüş gözetmeksizin tüm belediyeleri ziyaret ettiklerini söyleyen Akköse; “Araç ve ekipman desteği sağlamak, veri tabanlı yerel yönetim ağı oluşturmak, işbirliği, şirketler arası yatırım ortaklığı, tanıtım, pazarlama, ücretsiz eğitim gibi konularda belediyelerimizi ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulunarak ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz” dedi.Türkiye’de ve dünyada adımızdan söz ettirecek duruma geldik

Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu nezdinde sizleri selamlıyorum. İlçemize hoşgeldiniz. Mermerin başkenti ilçemizde yaklaşık 870 irili ufaklı mermer işletmesi bulunuyor. İscehisar’dan 117 ülkeye yıllık 300 milyon dolarlık ihracat gerçekleşiyor. İscehisar Belediyesi olarak yapılacak olan işbirliği ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tüm mermer ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. İscehisar mermerin yanı sıra, Termal, Türkiye’de ilk kez ilçemizde üretilen “DEVE” kaya kamyonu, Avşar Maden Suyu ile Türkiye’de ve dünyada söz söyleyecek konuma gelmiş durumdadır. Nazik ziyaretleri dolayısıyla İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve Osman Cayak’a teşekkür ediyorum dedi.

Tüm mermer ihtiyacını karşılamaya hazırız

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.