Ünlü ilahiyatçıya koronavirüs şoku!

Son zamanlardan tekrar artış gösteren vaka sayılarına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Ünlü İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu'ndan sonra bir kötü haber de ekranların sevilen yüzü Nihat Hatipoğlu'ndan geldi.
Ünlü ilahiyatçıya koronavirüs şoku!

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip Covid-19 salgınının son zamanlarda hızla arttığı görülüyor.

Ülke genelinde kötü haberler her sektördeki isimlerden gelmeye devam ediyor. 24 Nisan günü koronavirüse yakalanan ve 3 Mayıs günü acı haberi gelen Ünlü İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu’ndan sonra bir kötü haber de Türk Akademisyen ve İlâhiyatçı Nihat Hatipoğlu’ndan geldi.Hatipoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla evinde koronavirüs tanısıyla tedavi gördüğünü, sıkıntılı bir durumun olmadığını  açıkladı ve arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ettiğini iletti.

Twitter hesabında yaptığı açıklamada “Sevgili dostlar. Korona tanısı ile tedavi görüyorum. Evimde tedavi oluyorum.Sıkıntılı bir durum yok hamdolsun. Allah bana ve tedavi gören bütün hastalara şifa versin. Arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ederim. Allah hepinizi korusun” ifadelerine yer verdi.Ünlü ilahiyatçıya koronavirüs şoku! 

  Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.