Ünlü manken Tülin Şahin’in başı belada!

Geçen sene kızını kucağına alan Tülin Şahin’in mahkeme kararıyla başı belada. 2019 yılında Portekiz asıllı yatırımcı ve ekonomist Pedro de Noronha ile evlenen Şahin’e neden mahkemeden kararı çıktı? İkili arasında neler yaşanıyor? Ayrıntılar haberimizde…
Ünlü manken Tülin Şahin'in başı belada

Ekranların sevilen yüzü Tülin Şahin’in yaptığı işler konuşulurken şimdi de özel hayatı gündemde. Alınan bilgilere göre Şahin’in mahkemenin verdiği kararla başının belada olduğu öğrenildi.

Türk asıllı ünlü manken Tülin Şahin, 13 Aralık 1980’de Danimarka’da doğdu ve çocukluğunu orada geçirdi. Ünlü mankenin kariyeri 1995 yılında ‘Supermodels Of Denmark’ adlı yarışmada keşfedildikten sonra yarı zamanlı modellik yapmasıyla başlamıştı.Sivaslı olan ünlü manken Türkiye’ye imzaladığı mankenlik işi için geri dönmüştü.

Başarı merdivenlerini hızla tırmanan Şahin, 2009’dan beri birçok defa Türkiye Kültür Bakanlığı tarafından tanıtım elçisi olarak atanmıştı. Her yılını dolu dolu yaşayan Şahin 2010 yılından kesintisiz bir şekilde kendi adı ile bilinen “Tülin Şahin ile Moda” programını yapıyor.Ünlü manken Şahin, imza attığı başarılı imzalarla gündemdeyken şimdi de özel hayatındaki yaşadığı sorunlarla gündemde.

İki evlilik yaşayan Şahin’in ilk evliliği 2005 yılında yemek şefi ve program sunucusu Mehmet Özer ile olmuştu.2017 yılında biten evlilikleri dedikodulara yol açtı. Şahin’in eski eşi Özer, çıkan dedikodulara: “Ne alkol sorunu ne ihanet ne de çocuk yapma problemi… Gerçi son yıllarda Tülin de çocuk istiyordu ama olmadı. Bunların hiçbiri doğru değil. Metal yorgunluğu yaşıyorduk. Son zamanlarda anlaşamıyorduk. Bu yüzden ayrıldık” açıklamasıyla noktayı koymuştu.

Ünlü manken aşk hayatına uzun bir aranın ardından 2019 yılında Portekiz asıllı yatırımcı ve ekonomist Pedro de Noronha ile son bulmuştu.

Ünlü çift geçen yıl kasım ayında kızı  Siena Leyla’yı kucaklarına almıştı. Kızlarını kucağına alan çift haziran ayında olaylı bir şekilde bitirmişti. Şahin’in 8 Ağustos’taa yaptığı açıklama, gündeme bomba gibi düşmüştü. Şahin, yaptığı açıklamada, evliliklerinin şiddet ve baskı üzerine kurulu olduğunu belirtmişti. Çocuğunu bu şiddet ve baskının karşısında büyütmek istemeyen Şahin, aldığı kararla eski eşi Pedro ile yollarını ayırmıştı.

Gündeme bomba gibi düştü

Ünlü manken Şahin yine gündeme bomba gibi düştü. Alınan bilgilere göre Şahin’in, Noronha’ya tekme ve yumruk atarak ağır şekilde darp ettiği öğrenildi.

İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan korunma talepli dilekçede şu ifadelere yer verildi: “Tülin Şahin ile Pedro de Noronha arasında şiddetli geçimsizlik yaşanmıştır. Tülin Şahin, son derece agresif davranışlarda bulunmuştur. Noronha’yı evden ayrılması ve kendi ülkesine gitmesi halinde çocuğun yüzünü bir daha göstermemekle ve çocuğun soyadını değiştirmekle tehdit etmiştir. Pedro de Noronha, 9 Ekim’de çocuğunu görmek için Tülin Şahin’in oturduğu konuta gitmiştir. Noronha biraz gecikince Tülin Şahin sinirlenmiştir. Çocuğun önünde hakaretler yağdıran Tülin Şahin, Noronha’ya tekme ve yumruk atarak ağır şekilde darp etmiştir.” ifadelerine yer verildi.

Mahkeme Noronha’yı haklı buldu ve Şahin’e 1 aylık süreyle çocuğunun babası Noronha’ya yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, bulunduğu konuta ve iş yerine yaklaşmamasına karar verdi.

Şahin’in karara aykırı davranırsa 3 günden 10 güne zorlama hapsine çarptırılacağı öğrenildi.Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.