Ünlü oyuncu, babaannesini toprağa verdi

Sinema ve tiyatro oyuncusu Demet Evgar'ın vefat eden babaannesi Sabahat Evgar'ın cenazesi, Manisa'da toprağa verildi.
Ünlü oyuncu, babaannesini toprağa verdi

Demet Evgar’ın, babaannesi kaldığı yazlıkta ayağı kayarak yere düştü. Sabahat Evgar, kaldırıldığı hastanede beyin kanamasından dolayı hayatını kaybetti.

 Ünlü oyuncu sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderide babaannesini kaybettiğini: “Sabahat… Anlamı ‘güzellik’… Bilenler bilir neşe içinde, sonsuz bir sevgiyle yaşadı ve etrafındaki herkesle bu sevgiyi paylaştı. Koynunda masallarıyla büyüdüğümüz baba-annemiz, annemiz, anne-annemiz, yol arkadaşımız, dostumuz Sabahat Evgar’ı öğle namazında Manisa Hatuniye Camii’den bu dünyadaki son yolculuğuna uğurlayacağız…Sevgilim… Yolun açık olsun, kuşlar gibi gittin, aniden, tam da istediğin gibi ? Atatürk kızı 30 Ağustos ‘ta…” ifadelerle duyurdu.

Ünlü oyuncu, babaannesini toprağa verdiEvgar’ın 86 yaşındaki babaannesi Sabahat Evgar, için Hatuniye Camisi’nde öğle vakti tören düzenlendi.Demet Evgar annesiyle birlikte ön safta yer tuttu.

Helallik istendiği zaman elini kalbinin üzerine koyan Demet Evgar, zaman zaman gözyaşlarını tutamadı.Kılınan namazın ardından cenaze, Çatal Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Oldukça üzgün olduğu gözlenen Demet Evgar, annesi Bingül Evgar, babası Levent Evgar ve kardeşi Yiğit Evgar ile birlikte taziyeleri kabul ederken, babaannesinin tabutu başından bir an olsun ayrılmadı.

Ünlü oyuncu, babaannesini toprağa verdiHenüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.