Ünlülerden İzmir depremi paylaşımları!

İzmir'de meydana gelen 6.6'lık deprem sonucu son verilere göre 25 kişi öldü, 831 kişi ise yaralandı. Tüm Türkiye'yi derinden sarsan facia sonucu İzmir'e destekler çığ gibi büyürken ünlüler de sosyal medya hesabından desteğini esirgemedi.
Ünlülerden İzmir depremi paylaşımları

İşte İzmir depremi ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlülerden bazıları…

Berk Atan: “Annemin, babamın sesini ilk defa böyle duyuyorum. Çok uzun sürmüş. Binamız sağlam fakat evlerin kapıları ve camları patlamış, çok kötüymüş çok. Kendilerini dışarı güvenli bir yere atabilmişler şükürler olsun. Allah’ım can kaybı yaşatmasın, söylenecek söz yok.”Acun Ilıcalı: “Depremi hisseden ve etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Dualarımız onlarla…”Amine Gülşe: “Geçmiş olsun İzmir’im, Seferihisar’ım. Arayanlar, soranlar ben ve ailem iyiyiz. İzmir için zorunlu olmadıkça şebekeleri meşgul etmeden net üzerinden haberleşilmesi öneriliyor. Lütfen bu konuda hassas olalım. Soğukkanlılıkla telaşa kapılmadan birbirimize yardım edelim.”Burcu Güneş: “Ah çok üzgünüm, geçmiş olsun canım memleketim.”

Bengü: “İzmir’im büyük geçmiş olsun. Allah’ıma bin şükür, ablam, annem, babam, sevdiklerim, yaralanmadan atlattı. Seferihisar Özdere bizim evimizin olduğu yer. Allah’ıma bin şükür, ailem sağlıklılar. Tüm İzmirlilere geçmiş olsun. İnşallah, can kaybı yoktur.”

Hadise: “İçimiz yanıyor. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum, yaralılarımıza şifa diliyorum, dualarım sizinle…”Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.