Vali ve Vali Yardımcısına korona şoku!

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs Türkiye'de artmaya devam ediyor. Bir kötü haber de Vali ve Vali Yardımcısından geldi.Vali ve Vali Yardımcı aynı zamanda Kaymakam Vekilinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.
Vali ve Vali Yardımcısına korona şoku!

Kastamonu Valisi Avni Çakır ile Vali Yardımcısı aynı zamanda Taşköprü Kaymakam Vekili Fahrettin Göncü’nün ‘Covid-19′ testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Kastamonu Valisi Avni Çakır’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Vali Çakır, görülen belirtiler üzerine koronavirüs şüphesiyle Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı.Vali Çakır ve Vali Yardımcısına korona şoku!

Vali Çakır’a İl Sağlık Müdürlüğü yetkileri Covid-19 testi sonucunu bilgi vererek evinde tedavisine başlanıldı. Vali Çakır’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.Öte yandan Vali Yardımcısı aynı zamanda Taşköprü Kaymakam Vekili Fahrettin Göncü’nün de koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Vali Yardımcısı Göncü’nün, tedavisinin ise Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam ettiği öğrenildi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.