Vali Çiçek, Çay Kadın Kültür Evin’de

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Çay Kaymakamı Mehmet Durgut önderliğinde inşaatı devam eden Çay Kadın Kültür Evini yerinde gezerek incelemelerde bulundu.
Kültür evinde sona doğru

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek bu hafta programları kapsamında Afyonkarahisar’ın ilçelerini ziyaret ederek incelemelerde bulunmaya ve ilçeler hakkında bilgi almaya devam ediyor. Programı kapsamında olan Çay ilçesinde de bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan Vali Çiçek, projeleri yerinde gördükten sonra konu hakkında ayrıntılı bilgi aldı. 

Kadın Kültür Evi Binasının inşaatı devam ediyor

Vali Çiçek, ilçe ziyaretlerinde Kadın Kültür Evleri Projesi çalışmasını yakından takip etti. Çiçek, Çay İlçesine yaptığı ziyarette Kadın Kültür Evi olarak proje planlaması yapılan binayı inceledi. 340 metrekare  kullanım alanına sahip olan proje  ekibine çalışmaların biran önce bitirilmesi konusunda talimatlarda bulundu. Daha sonra Çay Kaymakamı Mehmet Durgut ve Belediye Başkanı Başkanı Dr. Hüseyin Atlı’ya makamlarında nezaket ziyaretinde bulunan Çiçek, ilçe hakkında bilgi alarak düşüncelerini aktardı.

Spor Kompleksi için arazi incelemesinde bulundu

Çiçek, Çay Kaymakamı Mehmet Durgut ve Belediye Başkanı Başkanı Dr. Hüseyin Atlı ile istişarede bulunduktan sonra Vakıf Mahallesinde yapılacak olan Spor Kompleksi ve  Gençlik Merkezi olarak tasarlanan eski Toplum Sağlığı binasında incelemeler yaparak arazi keşfinde bulundu.

Eber Biyokütle Enerji Santralini yerinde inceledi

Kaymakam Mehmet Durgut ve Belediye Başkanı Hüseyin Atlı ile istişarelerde bulunan Çiçek, sonraki durağı olan  Oltan Köleoğlu Enerji firmasına ait Türkiye’nin en büyük biyokütle enerji santrali olan Eber Biyokütle Enerji Santralini yerinde inceledi. Orman ürünlerinin ve zirai atıkların dönüştürülerek elektrik enerjisinin elde edildiği santral hakkında yetkililerden sunum eşliğinde bilgi aldı.

Son olarak ise Meyve İşleme ve Paketleme tesisini ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, tesiste yapılan iş ve işlemler hakkında bilgileri dinledi.

 Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.