Vali Çiçek ve Başkan Zeybek’ten dev hizmet

Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi'nin ortaklaşa yürütüp çalışmalarını yaptığı Türkiye'de bir şehir merkezinde ilk olacak, yüzlerce sporcuya imkan tanıyacak "Kano Tesisi Projesi" çok yakında halkın hizmetine sunuluyor.
Vali Çiçek ve Başkan Zeybek'ten dev hizmet

Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin ortaklaşa yürütüp çalışmalarını yaptığı Türkiye’de bir şehir merkezinde ilk olacak, yüzlerce sporcuya imkan tanıyacak “Kano Tesisi Projesi” çok yakında halkın hizmetine sunuluyor.

Kurulacak olan tesis uzun yıllar boyunca yüzlerce sporcuya hizmet verecek. Açılacak olan tesiste iskele,kafeterya, hol, toplantı odası, idari oda, kapalı antrenman odası ve soyunma odası olacak.Edinilen bilgilere göre Emre Gölü ile entegre edilecek olan tesisin çok yakında halkın hizmetine başlayacağı öğrenildi.

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek açılacak olan tesisin tanıtım filminde konuştu.Vali Çiçek: “Afyonkarahisar Valliği ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin işbirliğiyle yakın bir zamanda hizmete sunulacak olan Afyonkarahisar Kano Tesisi Akarçay’da açılacak. İnşallah güzel bir tesis olacak.” ifadelerini kullandı.

Başkan Zeybek:”Afyon’daki spor severlere farklı bir anlayış getirelim istedik. Sayın Valimizle birlikte Gençlik spor il müdürümüz Akarçay’da kanal yarışları düzenlensin istedi. Biz de belediyemize ait olan tesisi sporseverlerin hizmetine sunmak için Gençlik İl Müdürümüze tesis ettik. İnşallah hayırlı uğurlu olur” ifadelerini kullandı.Vali Çiçek ve Başkan Zeybek'ten dev hizmet

 Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.