Veysel Eroğlu’ndan teşekkür

Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na övgüler yağdırdı. Eroğlu, “ATSO, Ticaret Ve Sanayi Odaları arasında parlayan bir yıldız gibi” dedi.
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Eroğlu

Eroğlu, Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve TOBB ETÜ arasında imzalanan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü kapsamında Afyonkarahisar’da pilot okul olan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Okul Müdürü Mehmet İvecen de Eroğlu’na eşlik etti.
Eroğlu’ndan teşekkür
Eroğlu, ATSO’ya eğitime olan katkıları nedeniyle teşekkür etti. ATSO’nun tüm Ticaret ve Sanayi Odaları içerisinde parlayan bir yıldız olduğunu söyleyen Eroğlu, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tüm Ticaret ve Sanayi Odaları arasında parlayan bir yıldızdır. Hatta bilindiği üzere odamız ödüle de layık görüldü. Odamız Yeşil Sertifika almaya hak kazandı. Bu sertifikayı alabilmek hiç de kolay değildir. Başta Oda Başkanımız Hüsnü Serteser, Mustafa Gül ve tüm Yönetim Kurulu Üyeleri’ni, Meclis Başkanımız Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’yi gönülden tebrik ediyorum” dedi.
Okulun cirosu milyonu geçti
Ziyarette, Okul Müdürü Mehmet İvecen, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, okulun ekonomiye kattığı değer hakkında sunum yaptı.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.