Yasak Elma’ya bir transfer daha

FOX TV’nin entrika dolu dizisi Yasak Elma’ya son bölümde Gökhan Alkan dahil olmuştu. Yıldız’ın sevgilisi olarak lanse edilen oyuncu son sahnelerde diziye gösterişli bir giriş yaptı. Yeni haberlere göre Yasak Elma dizisine bomba bir transfer daha geliyor.

Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla sevilerek izlenen dizi Yasak Elma’ya bir transfer haberi daha geldi. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Yıldız’ın pürelerini satan şirketin sahibi olarak kadroya dahil olan Gökhan Alkan’dan sonra diziye oyuncu Can Nergis’in de gireceği duyuruldu.

Başrollerinde Talat Bulut, Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı, FOX ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın kadrosunda yaşanan değişiklikler devam ediyor. Diziye Tuvana Türkay ve Hakan Karahan’ın veda etmesinin ardından yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.Kim bu Mert?

Daha önce Paşa Gönlüm, Tatlı İntikam, Umuda Kelepçe Vurulamaz, Anne ve Börü gibi dizilerde yer alan oyuncu Can Nergis, Yasak Elma dizisine dahil oldu. Oyuncu dizide Mert karakterini oynayacak. Mert karakterinin canlandıracağı karakterin ise dizide neleri değiştireceği henüz bilinmiyor.Kerim Yıldız’ın kalbini mi çalacak?

Halit’in her şeyini kaybettiği, Yıldız’ın bir anda zengin olduğu ve Şahika’nın Nadir ile evlendikten hemen sonra onu öldürmesi ile holdingin başına geçtiği diziye son olarak Gökhan Alkan, Kerim karakteriyle dahil oldu. Yıldız’ın sevgilisi olacağı söylenen Kerim’in bunu nasıl yapacağını gelecek günlerde göreceğiz. 

Can Nergis kimdir?

Can Nergis, 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Can Nergis, üniversite eğitimi için İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti. Bir süre sonra Uzak Doğu’ya gitti ve Çin ile Tayland’da modellik yaptı. Tayland’da 8 yıl kalan Nergis, burada bir restoran açtı.

2011 yılında Türkiye’ye dönen Can Nergis, “Her şeye Rağmen” adlı dizi ile televizyon dünyasına adım attı. 2014 yılında ‘Paşa Gönlüm’ adlı dizide de boy gösteren genç oyuncu esas çıkışını Kanal D ekranlarının uzun soluklu fenomen dizisi ‘Arka Sokaklar’da canlandırdığı rolle yakaladı. Ünlü oyuncu son olarak 2018’de ekranlara gelen ‘Börü’ dizisinde rol aldı.Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.