Yaşlı çifte ne oldu?

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde bir anda ortadan kaybolan yaşlı çiftten birkaç gündür haber alınamıyor. Cep telefonlarının evlerinde olduğu öne sürülen yaşlı çiftin yakınları, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı.
Yaşlı çifte ne oldu

Dinar ilçesine bağlı Pınarlı köyünde yaşayan Cevdet Uysal (66) ve Zeliha Uysal’a (64) ulaşamayan yakınları, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Uysal çiftinin bulunması için bölgede başlatılan arama çalışmaları devam ederken Müge Anlı’nın ekibi de bölgeye gitti.

Dinar İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Kayıp Uysal çiftine ait evin çevresinde arama çalışması yaparken Müge Anlı’nın ekibi, bölgeden çeşitli bilgiler aktardı. Ekip, Zeliha Uysal’ın terliklerinden birinin tarlanın ortasında diğerinin ise tarlanın bir başka yerinde bulunduğunu belirtti.Zeliha Uysal’ın kardeşi Bünyamin Altınay’ın şüpheli konumunda olduğu belirtilirken kavga sebebinin tarladan kaynaklandığı ifade edildi. Dayısı Bünyamin Altınay’dan şüphelendiğini belirten çiftin kızı: “Dayımdan başka şüphelendiğimiz kimse yok. Üç gün boyunca bize haber vermediler ışığın yanmadığını” diye konuştu.

Daha sonra programa katılan Bünyamin Altınay’ın, zamanında kendi babasını vurduğu ortaya çıktı. Av tüfeği olan Bünyamin Altınay’ın silahına jandarmanın el koyduğu öğrenildi.Olayla ilgili başlatılan arama çalışmaları devam ediyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.